AlbaFind
Premier Moteur de Recherche Albanais   

të gjitha fjalët  shprehjen ekzakte  një nga fjalët 
Vizitoni partnerët tanë :
Radio Emigranti
Forum i Lirë
Përshëndetje muzikore në shqip
vendredi 10 avril 2020 , L'Heure de Tirana: 15:07:57 , 35086 pages indexées, dérnières modifications: 10 avril 2020
Annonces | Inscription | Ecrivez-nous | FAQ | Shqip | English | Franēais
Nëse dëshironi hapësirë publiciteti në AlbaFind, regjistrohuni tek AlbaAds
C'est quoi AlbaFind?
AlbaFind est un moteur de recherche dedié aux sites albanais.
Menu Principal
 • Recherche Thématique
 • Ajouter un Site
 • Ajouter une Rubrique
 • Inscrire un Utilisateur
   
 • Entrer/Sortir
  Pseudo:
  Mot de Passe:
  Vous n'avez pas encore un compte? Vous pouvez en créer un. Si vous vous inscrivez, vous aurez accčs aux services suivants: enregistrement de sites, envoie de citations, chat, webmail etc.
 • Vous avez oublié votre Mot de Passe? Cliquez Ici.
 • Derničres Inscriptions
  Forum i Lirė
  Le SIMBAD albanais ...
  Albanian Politics
  Zeri YT!
  Forumi Shqiptar
  Prektora 1 - Shkruaj shqip!
  Computers
  Permeti Web
  Assinfort Europe
  Sherbime Kopmjuterike

 • Ajouter un Site

 • Le Formulaire d'Inscription AlbaFind
  Attention: Vous devez vous identifier pour pouvoir utiliser ce service. Veuillez vous identifier et reessayer.

  Avertissement: Ceci est un moteur de recherche de sites albanais. Vous êtes priés de ne pas essayer d'inscrire des sites qui n'ont pas de rapport avec l'Albanie; de tels sites seraient refusés. Merci de votre comprehension.

  Derničres Inscriptions
  Forum i Lirė Ky forum u hap me qėllimin pėr tė krijuar njė hapėsirė tė shprehjes sė lirė tė mendimit nė lidhje me politikėn dhe ēėshtjet e sotme shqiptare.
  Le SIMBAD albanais ... SIMBAD eshte nje faqe web e perafert me nje reviste virtuale kulturore e artistike. Ajo, pergjithesisht, eshte shkruar ne gjuhen shqipe e ne ate frengjisht. Ne te do te mund te gjeni krijime letrar
  Albanian Politics Albanian politics is dedicated to the albanian politics. This list is for students, professors, scientist in politics and all people interested by albanian politics. Albanian Politics est dévoué ą
  Zeri YT! Tribuna Kombetare Mbareshqiptare!Most Famous Albanian Forum!Ju faleminderit,Albani
  Forumi Shqiptar Forumi Shqiptar - me identitet kombetar! Albanian National Forum. Behu pjese e ketij komuniteti mbareshqiptar.Faleminderit,Forumi Shqiptar
  Prektora 1 - Shkruaj shqip! Pėrshtaje e tastierės pėr shkronjat shqipe nė Windows XP dhe 2000 Pro. Kjo zgjidh ēėshtjen e njohur tė kėmbimit tė z me y, rregullon pikėsimin dhe fut shkronjat ė, ē, é tė shqipes.
  Computers Mos e thyeni kompjuterin, silleni tek mjeku i kompjuterave :)
  Permeti Web *** Foto nga Permeti, muzika permetare, forum, lajme gjithca nga qyteti i trendafilave... Jua sjellim me afer permetin. ***
  Assinfort Europe ASSINFORT EUROPE ėshtė njė organizatė ndėrkombėtare e Studiove Legale, tė akredituara nė shumė Vėnde tė Evropės, e cila u jep asistencė privatėve dhe shoqėrive pėr zgjidhjen extraligjore e ligjore
  Sherbime Kopmjuterike PC Support, Kurse Programimi: Java, C++, PHP, HTML, CSS; Web Design...
  Edicioni shqip i Qytetit te Torinos Pike takimi per shqiptaret e Italise se Veriut, per arbereshet qe jetojne ne veri, per studentet shqiptare qe studiojne ne universitett italiane si dhe per italianet qe duan te njohin Shqiperine.
  policani nje faqe e re per te gjith shqiptaret .me muzik, chat,video funy,fotto etj, etj
  StudentiShqiptar Covers topics about college life: sex & relationships, purpose in life, etc. Students can email a question and receive a personal email response
  Shkodra Guide Informacione te ndryshme rreth qytetit te Shkodra ne forme Guide.
  Study English in Australia for Albanians Wisdom Center is the official Albanian representative of Access Language Centre. For more information about how to study in Australia, please visit their Tirana office or contact them on wisdomcent
  Interneti.eu - The Albanian Portal News, Albania Photos, Weather, Exchange, Personal Pages, Phone directory, Search Engine and more. In Albanian, English and Italian.
  Mendolin.com-Albanian Freelance mendolin.com eshte nje faqe krejt e autikisht per ebusiness te kosoves dhe freelance shqiptar visit www.mendolin.com
  Pėrshėndetje muzikore shqip Pėrshėndetje muzikore shqip foto kėngė tekst
  alba-Rap.com // Racion i trashigimis' t'repit n'ēdo intonacion.. Nė njė kohė ku repi shqip shqitarizohet dhe pasqyron ditė e mė shumė kulturėn shqiptare vjen alba-rap.com per t'ju informuar mbi repish shqiptar..!
  Albanian hotels & Tourist Guide Albanian Tourist & hotel Guide. Tourist related information for all Albanian cities, hotels, apartments, car rentals in Albania.

  Les sites les plus visités
  depuis la semaine dernière
  KUPI PROG
  Bota Letrare
  Fantazi Arti nga Genci Rexhepaj
  Poezi pėr Flora Brovinėn
  AlbForumi.tk Forumi i ri Shqiptar
  Robert Aliaj DRAGOT
  Robert Aliaj DRAGOT
  Arti shkodran On-Line
  Ulje te medha cmimesh per dentist, okulist, farmaci ne USA
  Shkrime letrare te Silke Liria Blumbach-ut
  Livres sur l'Albanie

  Recommender ce Site
  Si vous trouvez AlbaFind intéressant et voulez le faire decouvrir à vos amis, merci de
  Nous recommender!.
  Merci!

  Annonces | Inscription | Ecrivez-nous | FAQ | Shqip | English | Franēais
  Nëse dëshironi hapësirë publiciteti në AlbaFind, regjistrohuni tek AlbaAds

  © AlbaFind 1998/2005

  Partnerët tanë : Radio Emigranti | Përshëndetje muzikore | Forumi i Lirë | Vlorenj.Com