AlbaFind
The First Albanian Search Engine   

të gjitha fjalët  shprehjen ekzakte  një nga fjalët 
Vizitoni partnerët tanë :
Radio Emigranti
Forum i Lirë
Përshëndetje muzikore në shqip
Tuesday 23 July 2024 , Tirana Time: 16:46:06 , 35086 indexed pages, last modified: 23 July 2024
AlbaFind News | Subscription | Write Us | FAQ | Shqip | English | Franēais
Nëse dëshironi hapësirë publiciteti në AlbaFind, regjistrohuni tek AlbaAds
What is AlbaFind?
AlbaFind is a search engine dedicated to Albanian websites.
Main Menu
 • Thematic Search
 • Register a Site
 • Add a Category
 • Register a User
   
 • Login/Logout
  Nickname:
  Password:
  Don't have an account yet? You can create one. As registered user you have some advantages like submiting sites, sending quotes, using the chat, using the webmail etc.
 • Forgot Password? Click Here.
 • Last subscriptions
  Forum i Lirė
  Le SIMBAD albanais ...
  Albanian Politics
  Zeri YT!
  Forumi Shqiptar
  Prektora 1 - Shkruaj shqip!
  Computers
  Permeti Web
  Assinfort Europe
  Sherbime Kopmjuterike

 • Register a Site

 • AlbaFind Subscription Form
  Attention: You have to log in to use this service. Please log in and retry.

  Important Note: This is a search engine of Albanian websites. Please do not try to register sites not related to Albania. They will be refused. Thanks in advance.

  Last subscriptions
  Forum i Lirė Ky forum u hap me qėllimin pėr tė krijuar njė hapėsirė tė shprehjes sė lirė tė mendimit nė lidhje me politikėn dhe ēėshtjet e sotme shqiptare.
  Le SIMBAD albanais ... SIMBAD eshte nje faqe web e perafert me nje reviste virtuale kulturore e artistike. Ajo, pergjithesisht, eshte shkruar ne gjuhen shqipe e ne ate frengjisht. Ne te do te mund te gjeni krijime letrar
  Albanian Politics Albanian politics is dedicated to the albanian politics. This list is for students, professors, scientist in politics and all people interested by albanian politics. Albanian Politics est dévoué ą
  Zeri YT! Tribuna Kombetare Mbareshqiptare!Most Famous Albanian Forum!Ju faleminderit,Albani
  Forumi Shqiptar Forumi Shqiptar - me identitet kombetar! Albanian National Forum. Behu pjese e ketij komuniteti mbareshqiptar.Faleminderit,Forumi Shqiptar
  Prektora 1 - Shkruaj shqip! Pėrshtaje e tastierės pėr shkronjat shqipe nė Windows XP dhe 2000 Pro. Kjo zgjidh ēėshtjen e njohur tė kėmbimit tė z me y, rregullon pikėsimin dhe fut shkronjat ė, ē, é tė shqipes.
  Computers Mos e thyeni kompjuterin, silleni tek mjeku i kompjuterave :)
  Permeti Web *** Foto nga Permeti, muzika permetare, forum, lajme gjithca nga qyteti i trendafilave... Jua sjellim me afer permetin. ***
  Assinfort Europe ASSINFORT EUROPE ėshtė njė organizatė ndėrkombėtare e Studiove Legale, tė akredituara nė shumė Vėnde tė Evropės, e cila u jep asistencė privatėve dhe shoqėrive pėr zgjidhjen extraligjore e ligjore
  Sherbime Kopmjuterike PC Support, Kurse Programimi: Java, C++, PHP, HTML, CSS; Web Design...
  Edicioni shqip i Qytetit te Torinos Pike takimi per shqiptaret e Italise se Veriut, per arbereshet qe jetojne ne veri, per studentet shqiptare qe studiojne ne universitett italiane si dhe per italianet qe duan te njohin Shqiperine.
  policani nje faqe e re per te gjith shqiptaret .me muzik, chat,video funy,fotto etj, etj
  StudentiShqiptar Covers topics about college life: sex & relationships, purpose in life, etc. Students can email a question and receive a personal email response
  Shkodra Guide Informacione te ndryshme rreth qytetit te Shkodra ne forme Guide.
  Study English in Australia for Albanians Wisdom Center is the official Albanian representative of Access Language Centre. For more information about how to study in Australia, please visit their Tirana office or contact them on wisdomcent
  Interneti.eu - The Albanian Portal News, Albania Photos, Weather, Exchange, Personal Pages, Phone directory, Search Engine and more. In Albanian, English and Italian.
  Mendolin.com-Albanian Freelance mendolin.com eshte nje faqe krejt e autikisht per ebusiness te kosoves dhe freelance shqiptar visit www.mendolin.com
  Pėrshėndetje muzikore shqip Pėrshėndetje muzikore shqip foto kėngė tekst
  alba-Rap.com // Racion i trashigimis' t'repit n'ēdo intonacion.. Nė njė kohė ku repi shqip shqitarizohet dhe pasqyron ditė e mė shumė kulturėn shqiptare vjen alba-rap.com per t'ju informuar mbi repish shqiptar..!
  Albanian hotels & Tourist Guide Albanian Tourist & hotel Guide. Tourist related information for all Albanian cities, hotels, apartments, car rentals in Albania.

  Top Visited Sites
  this week
  KUPI PROG
  albcity.com 100% argetim
  Kosova Yellow Pages - Business Directory
  Klan
  Bota Letrare
  Albania Today
  alba-traduction
  Albanian dictionary
  Fantazi Arti nga Genci Rexhepaj
  Robert Aliaj DRAGOT
  Books on Albania

  Recommend Site
  If you really love AlbaFind and want to share it with your friends, please
  Recommend Us.
  Thanks!

  AlbaFind News | Subscription | Write Us | FAQ | Shqip | English | Franēais
  Nëse dëshironi hapësirë publiciteti në AlbaFind, regjistrohuni tek AlbaAds

  © AlbaFind 1998/2005

  Partnerët tanë : Radio Emigranti | Përshëndetje muzikore | Forumi i Lirë | Vlorenj.Com